Danislar.com.tr

Danislar.com.tr HOŞGELDİNİZ!

test

test

 

 


 

Vizyonumuz

Biz DANIŞLAR Ailesi olarak işimizi çok seviyor ve bunun bilincinde çalışıyoruz.  Danışlar markası GIDA sektöründe birden fazla alanda hizmet edinmeyi amaçladı. Vizyonumuz gereği bu hedefimizi yakaladık. DANIŞLAR Markası adıyla hizmet verdiğimiz  tüm işletmelerimizde temel prensip olarak müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak algılıyoruz.

Bu doğrultuda müşterilerimize sağlıklı ve besleyici ürünleri sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Müşterilerimize her an sıcak, sağlıklı ve besleyici ürünler sunabilmenin yanı sıra unlu mamüller sektöründe iddalı olduğumuzu göstermek istiyoruz.  Danışlar markası Ekmek ve Unlu Mamüller alanının yanında birden fazla alanda hizmet edinmeyi amaçladı. Hedefler doğrultusunda DANIŞLAR MARKET ismiyle gıda ve prekande satış işletmelerimizi açtık. bu alanlarda da hedefimizi yakaladık.

DANIŞLAR Markası adıyla hizmet verdiğimiz tüm alanlarda bizler işimize sevgiyle bağlıyız gerek UNLU Mamüller alanında ustalık gerek Market Sektöründe işimize özverimizi veriyoruz. 
DANIŞLAR Hizmet verdiği tüm alanlarda Türkiye ‘de en bilinen, en kolay ulaşılabilen ve en kaliteli marka olmayı sağlamayı amaçlar, PERAKENDE satış alanında ürün çeşitlerimiz ile sektörün en karlı ve lider kuruluşu olma yönünde, insan sağlığına önem veren, çevre bilincine sahip, yeni teknolojilere ve insana yatırım yapan, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen, organizeli ve planlı büyümeyi amaçlayan bir şirkettir.