Danislar.com.tr

Danislar.com.tr HOŞGELDİNİZ!
» İçerik Kullanımı - Copyright
 

Danislar.com.tr adresinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, www.Danislar.com.tr'in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Copyright

• Bu sitedeki “Danislar.com.tr” tüm materyalde sağlanan yasal haklar MODENO tarafından veya materyallerin orijinal sahibi tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında , hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

• Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dagıtım, ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Danislar.com.tr'in izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik, tanıtım yasaları iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri MODENO tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise Danislar.com.tr sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@modeno.com.tr adresine ve info@danislar.com.tr adresine yazabilirsiniz.