Danislar.com.tr

Danislar.com.tr HOŞGELDİNİZ!
» Gizlilik Politikası
 

Bu Web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Gizlilik Taahüdü
• Danislar.com.tr ve yetkili kuruluşları sizden aldığımız ev adresi bilgilerinizi size daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için kullanmaktadır. Bazen size öğrencilerimiz veya özel haberlerimiz hakkında bilgi göndermek amacıyla da kullanıyoruz.
Ama eğer bizden bu şekilde bilgiler veya ürünlerle ilgili haberler almak istemiyorsanız, bu kararınıza saygımız sonsuz.
Danislar.com.tr Web sitemizi rahatça gezerken ve kişisel bilgilerinizi bize verirken içinizin rahat olmasını istiyoruz. Dünya çapında aşağıdaki gizlilik ilkelerini bunun için uyguluyoruz:
• Kişisel bilgilerinizi alırken sizi haberdar ederiz.
• Kişisel bilgilerinizi diğer firmalara satmayız.
• Size kişisel bilgilerinizi görme ve değiştirme hakkı tanırız.
Danislar.com.tr Web sitesindeki işlemlerinizi Internet dünyasının standart olarak kabul ettiği Secure Sockets Layering(SSL) 128-bit güvenlik protokolü ile koruruz.
Buna ek olarak, Internet üzerindeki bütün kişisel bilgilerinizi SSL 128-bit formatına çevirip koruruz. Bunu Hosting dahilinde sunucuda yapılandırıyoruz.
• Bizden e-posta almak isteyip istemediğinize siz karar verirsiniz. Ve bizden bir e-posta aldığınız zaman, bizden e-posta almaya devam edip etmeme seçeneğiniz herzaman var.
• Gizlilik politikamızda bir değişiklik olursa anında bu sayfada yayınlarız. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği Bizim için çok önemlidir.
• Eğer gizlilik konusunda sormak istedikleriniz varsa bize ulaşın. info@modeno.com.tr ve info@danislar.com.tr

Danislar.com.tr 'in Web Sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz

Danislar.com.tr gizlilik politikası neleri kapsar?
• Bu gizlilik politikası Danislar.com.tr URL’i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
• Tüm Üye Kişiler size ait bilgileri (fatura adresi, dilekçe adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.
Danislar.com.tr özel bir projedir. Proje geneli kurumsal haklar Modeno tarafından Danışlar Ekmek Unlu Mamülleri Tic. ve San. Ltd. Şti. adına Zeki DANIŞ İştirakı ile yapılmıştır
Modeno veri,kod,post,data bilgileri ARBİR Firms olarak lisanslanmış bir sistemdir.
Bilgilerin güvenliği:
Danislar.com.tr adresi İçersinde Bülten ve Duyurular Bir Vitrin hizmetidir. Kişilere sağlamış olduğu bu vitrin hizmeti gerekçeşiyle vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerini gizli tutar. Ancak Kişi Bilgileri ve teklifler kişiye özel olarak verilir.